Strona główna » O skórzanej firmie
Kontakt
  • KORISA Michał Sikora
    ul. Długa 2
    59-930 Pieńsk
    NIP: 6152022677

  • E-mail:pracownia@korisa.pl
  • Telefon607 074 319
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

O skórzanej firmie

Minęło już prawie 15 lat od mojego pierwszego kontaktu ze skórą naturalną. Początkowo traktowałem ją drugoplanowo, ponieważ zajmowałem się knifemakingiem czyli ręcznym wytwarzaniem noży. W ciągu prawie 5 lat wykonałem wiele noży i równie dużo pochew ze skóry naturalnej. 

Poniżej jedna z moich ostatnich prac :
 


 

Po zakończeniu pracy ze stalą nadal często wykonywałem różne rzeczy ze skóry naturalnej. Pół roku temu postanowiłem założyć firmę i pokazać moje wyroby oraz umiejętności większej ilości osób. Staram się być maksymalnie uniwersalnym rzemieślnikiem nie skupiając się tylko na powtarzaniu wcześniej wykonanych projektów, ale chętnie wykonuję również indywidualne pomysły/projekty klientów. Cały czas ulepszam warsztat oraz poszerzam wiedze, tworzę nowe projekty, aby wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie. 

Pracuję na skórach z polskich i włoskich garbarni, m.in skóry crazy horse, maya, standardowe skóry licowe bydlęce, zamsze/nubuki, skóry z wytłaczanym licem oraz skóry egzotyczne. 
 


 

Jeśli szukasz solidnych wyrobów wykonanych ręcznie, z pasją i zaangażowaniem oraz największą starannością to zapraszam Cię do zakupów w moim sklepie lub kontaktu w celu zrealizowania Twojego wymarzonego skórzanego projektu. Bardzo mi miło, że chociaż na moment zaciekawiłem Cię moją długoletnią pasją. 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Jeśli spełniasz warunki zapraszam do zapoznania się z ofertą moich wyrobów.
Wejdź do sklepuZrezygnuj